Doprava Vaší objednávky

V současné době není možný osobní odběr.

Dopravu na určenou adresu zajišťujeme po celém území České republiky a Slovenské republiky. Náklady na dopravu zboží se liší dle zvoleného způsobu dopravy.

UPOZORNĚNÍ: Při objednání více arc barrelů je vzhledem k rozměrům každý barrel posílán jako samostatná zásilka a na každý se vztahuje poštovné. Pro upřesnění ceny doporučujeme kontaktovat nás na adrese info@mypilates.cz. Vztahuje se i na další nadrozměrné zásilky.

Česká republika

Doručení na adresu (Česká pošta nebo Zásilkovna)

  • Cena dopravy po ČR při platbě převodem: 200 Kč (poštovné + balné)

Zásilky expedujeme Českou poštou jako Cenný balík. Případné uložení zásilky na poště je na dobu 7 dní, potom se zásilka vrací do našeho skladu a objednávka je automaticky stornována.

Doručení na výdejní místo (Zásilkovna)

  • Cena dopravy po ČR při platbě převodem: 180 Kč (poštovné + balné)

Slovensko

Doručení na adresu (Česká pošta nebo Zásilkovna)

  • Cena dopravy po SR při platbě převodem: 350 Kč (poštovné + balné)

Zásilky expedujeme Českou poštou jako Cenný balík (prioritní). Případné uložení zásilky na poště je na dobu 7 dní, potom se zásilka vrací do našeho skladu a objednávka je automaticky stornována.

Doručení na výdejní místo (Zásilkovna)

  • Cena dopravy po SR při platbě převodem: 210 Kč (poštovné + balné)

Osobní odběr

Osobní odběr není v současné době možný.

Kupující plně zodpovídá za správnost a úplnost poskytnutých kontaktních údajů prodávajícímu. V případě poskytnutí nekompletních či chybných údajů může dojít ke stornování objednávky. Za nedoručení zásilky v případě poskytnutí nesprávných či nekompletních údajů nese plnou zodpovědnost výhradně kupující. Kupující je povinen uhradit náklady vzniklé poskytnutím nesprávných či neúplných údajů prodávajícímu.