Prodej strojů

Můžete si u nás objednat jakýkoli pilates stroj z nabídky společnosti Balanced Body. Pro jednodušší orientaci uvádíme na našich stránkách 4 základní skupiny strojů:

V každé skupině najdete srovnání nejčastěji prodávaných variant a informace, které by vám mohly pomoci při rozhodování.

Jak nákup stroje probíhá

Zatímco většinu pilates pomůcek máme skladem (a můžete je zakoupit v našem e-shopu), stroje vzhledem k jejich rozměrům a variabilitě volitelných položek dovážíme od výrobce až na základě objednávky.

Celý proces probíhá v těchto krocích:

  1. specifikace objednávky: Pomůžeme vám vybrat verzi stroje, která bude optimální pro vaše potřeby. Zkonzultujeme s vámi volitelné možnosti a doplňky. Čím pečlivější budete v této fázi, tím spokojenější budete se svým novým strojem.
  2. poptávka ceny: Poté, co si potvrdíme konečnou objednávku, vyžádáme si od výrobce cenovou nabídku. Ta se odvíjí od mnoha faktorů (cena za dopravu, kurz dolaru, velikost objednávky...) a platí 30 dní.
  3. vystavení a úhrada zálohové faktury: Pokud odsouhlasíte cenu za vaši objednávku, vystavíme vám zálohovou fakturu. Po jejím uhrazení objednáme zboží a sdělíme vám předpokládanou dobu dodání.
  4. dodání zboží: Veškeré formality vyřídíme za vás, nemusíte se starat o proclení zboží, o objednání dopravy ani o komunikaci v angličtině a platbu v zahraniční měně. Vaše stroje dorazí až na místo určení.

Jak zajistit hladký průběh nákupu stroje

Hned na začátku naše zákazníky upozorňujeme na rozdíl mezi běžným nákupem na e-shopu a objednáním zboží (víceméně na zakázku) od výrobce v USA. Současně je dobré si uvědomit, že velký vliv na konečnou cenu objednávky má cena za dopravu.

Ve chvíli, kdy obdržíme od výrobce cenovou nabídku, každá další změna vrací proces o krok zpátky. Pokud se v tento okamžik rozhodnete zjišťovat, kolik by například stálo koupit o jednu Chair navíc, neznamená to jednoduché navýšení celkové částky o cenu Chair (jako v klasickém e-shopu). Musíme vyžádat od výrobce novou cenovou nabídku (jiný objem zboží ovlivní i cenu dopravy atd.). Vše nějakou dobu trvá a mezitím se zkracuje platnost původní cenové nabídky (30 dní). Když se pak rozhodnete vrátit se k původní objednávce, může být komplikované stihnout dokončit objednávku do vypršení platnosti cenové nabídky.

Z tohoto důvodu je velmi důležité pečlivě zvážit, co zařadit do objednávky. V ideálním případě pak celý proces proběhne pouze jednou.

Dodatečný nákup a nákup doplňků

Realizujeme několik objednávek ročně. Běžnou praxí je, že spojíme více objednávek dohromady, abychom snížili náklady na dopravu. To vám dává možnost dodatečně objednat doplněk ke stroji, s jehož pořízením jste váhali, náhradní pružiny, modernější verzi loops (poutka na zavěšení končetin), jednoduše jakoukoli "drobnost", u které by při samostatné objednávce byla cena za dopravu neúměrně vysoká.

Poradíme vám nejen z vlastní zkušenosti se cvičením na strojích, ale i na základě zkušeností mnoha našich zákazníků, kteří stroje kupovali před vámi. Víme, co jim chybělo a co si objednávali dodatečně, stejně jako s čím podle svých slov mohli počkat. Stačí nám napsat na email katka@mypilates.cz.