Pilates stroje

Joe Pilates byl bezpochyby nadšený průkopník a zapálený vynálezce, který neustále hledal způsob, jak své cvičení rozšířit mezi co nejvíce lidí a jak těmto lidem pomoci k lepší fyzické kondici. Stroje patří k pilates od samého počátku a jejich originální design a cviky na nich pocházejí od samotného autora této metody.

Všechny pilates stroje, které prodáváme, byly vyrobeny ve městě Sacramento, v americké společnosti Balanced Body, kde se vývoji strojů věnují již několik desetiletí. Balanced Body je současně také přední světovou školou metody pilates a díky tomu spolupracuje s mnoha vynikajícími trenéry a lektory (mezi nimi byli i Ron Fletcher, Eve Gentry, Carola Trier nebo Kathy Grant). Vzájemná komunikace umožňuje designerům reagovat na podněty a návrhy ze strany pilates trenérů, kteří následně poskytují okamžitou zpětnou vazbu. Stroje z Balanced Body nejen splňují vysoké nároky na kvalitu provedení, ale především drží krok s požadavky a potřebami trenérů, stejně jako reflektují moderní poznatky o lidské biomechanice.

Stroje od Balanced Body používáme řadu let ve studiu myPilates a víme, že se na ně můžeme spolehnout. Jsou bezpečné, efektivní a jsou také krásné. I vy můžete být hrdými majiteli některého z pilates strojů.